-18%

Накопичувач SSD OCPC MFL-300 SSD M.2 NVME PCIE 3.0 1TB
9 061 ₴
7 408 ₴
- В наявності
- Код: 142935
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD накопичувач ADATA Ultimate SU650 120 Gb підходить як для комп'ютерів, так і для ноутбуків. Коштує недорого і вважається відмінним варіантом для апгрейда. Має непогані характеристики, завдяки яким допоможе збільшити швидкодію системи в кілька разів.Основні переваги
Ємність цієї моделі становить 120 Гб. Цілком достатньо, щоб поставити операційну систему і необхідні для роботи програми. Можливо, залишиться трохи місця для створення точок відновлення або зберігання особистих файлів.Головний плюс цього SSD накопичувача — його продуктивність, адже порівняно зі звичайним жорстким диском він працює в 3-4 рази швидше. Це підтверджують його характеристики: швидкість читання даних тут становить до 520 Mb/s, а швидкість запису - до 320 Mb/s.Інші технічні характеристики:- ресурс — 2 млн. годин;
- стійкість до ударних навантажень — 1500 G;
- тип комірок пам'яті — 3D NAND (TLC).
Артикул виробника: SSDM2PCIEF1TB
id ksm-11290
Артикул виробника: SSDM2PCIEF1TB
id ksm-11290
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Вага | 973 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Чорний |
| Комплект постачання | Ліхтар; захистна кришка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | VL-120Bi 120W Bi-Color |
| Розміри | 121×121×156 мм |
| Температура кольору | 2700 - 6500K |
| Тип кріплення | Затискач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 408 ₴


