-1%

Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A130 PD20W single USB-C charger білий
389 ₴
384 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 143131
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A130 PD20W single USB-C charger White допоможе швидко зарядити практично будь-який сучасний планшет або смартфон завдяки підтримці кількох технологій швидкої зарядки.Аксесуар абсолютно безпечний для гаджетів, має багаторівневу систему захисту від перегріву, перезаряду, стрибків напруги та короткого замикання. Модель підтримує наступні протоколи швидкого заряджання: Adaptive Fast Charging (AFC), Fast Charge Huawei (FCP), Quick Charge 3.0, Power Delivery. Максимальна сила струму становить 3А, потужність ─ 20Вт.Міцний пластиковий корпус аксесуара представлений у білому забарвленні, виконаний із закругленими гранями, що разом із приємною на дотик поверхнею внесе додатковий комфорт у повсякденну експлуатацію. У торці адаптера зручно розташований один роз'єм Type-C, також модель оснащена вилкою європейського стандарту.
Артикул виробника: 6974316284659
id ksm-34585
Артикул виробника: 6974316284659
id ksm-34585
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 г |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.9 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | PC |
| Мoдель | A118 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴



