
IP-камера Xiaomi Smart Camera 4 Dual Camera Edition MJSXJ29CM / BHR088WCN
2 900 ₴
- В наявності
- Код: 53535
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера Xiaomi Smart Camera 4 Dual-Lens Edition
Модель продукту: MJSXJ29CM
Розмір продукту: 78x73x127 мм.
Вхідна потужність: 5 В ---2 А
Роздільна здатність: 2960 х 1666
ідентифікатор CMIIT: 25J316Y6E039
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax2,4 ГГц/5 ГГц, Bluetooth 5.4.
Вага нетто продукту: приблизно 347 г
Кодування відео: H.265
Робоча температура: -10°C~45°С
Виконавчий стандарт: GB 4943.1-2022
Функція зберігання: карта microSD (16-256 ГБ)
Китайська версія. Вилка китайського стандарту
ЗАСТОСУВАННЯ. Ця версія продукту призначена для регіону Китаю. У разі додавання камер виберіть китайський сервер у параметрах Mijia.
Інструкції користувача:
1. Спочатку завантажте застосунок Mi Home.Після завантаження натисніть «Профіль» — «Додаткові параметри».
2. У «Язиці та регіоні» встановіть «Регіон» на «Материковий Китай».
3. Під'єднайте живлення.
(1) Вставте кабель адаптера живлення в порт живлення камери, і камера автоматично увімкнеться.
(2) Світловий індикатор буде гірсько жовтим, і ви почуєте голосову косметику, що вказує на успішне увімкнення живлення.
(3) Натисніть «+» у правому верхньому кутку, потім натисніть «Сканувати».
4. Дотримуйтеся інструкцій на екрані, щоб скинути настроювання продукту.Натисніть «Скидання пристрою».
5. Виберіть Wi-Fi та натисніть «Далі».
6. Продовжуйте до успішного під'єднання.
* Сервер застосунків можна вибрати тільки як материковий Китай.Забезпечте плавне мережеве з'єднання під час під'єднання: камера ввімкнена нормально, й індикатор світиться жовтим; після успішного під'єднання індикатор буде блакитного синього кольору.
Вмикання живлення: вставте кабель адаптера живлення в порт живлення камери, і камера автоматично ввімкнеться.Світовий індикатор буде темно-жовтим, і ви почуєте голосову косметику, що вказує на успішний запуск.
Під'єднання до застосунка Mi Home: цей продукт уже інтегрований у Mi Home, що дає змогу керувати через застосунок Mi Home та плавно інтегрувати його з іншими продуктами.Відскануйте QR-код, щоб завантажити та встановити застосунок Mi Home. Користувачі, вже встановлено програму Mi Home, будуть безпосередньо отримати доступ до сторінки під'єднання пристрою.Альтернативно ви можете виконати пошук «Mi Home» в магазині застосунків, завантажити та встановити застосунок Mi Home.Відкрийте домашню сторінку застосунка Mi Home, натисніть «+» у правому верхньому кутку та дотримуйтесь інструкцій програми, щоб додати пристрій.
Артикул MJSXJ29CM, BHR088WCN
id yamp-0008
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Фокусна відстань | 2 мм |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 88 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 78 мм |
| Вага | 347 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні |
- Ціна: 2 900 ₴











