
Накопичувач SSD 500GB внутрішній диск 2.5" SATA3 SAMSUNG 870 EVO MLC EU
10 794 ₴
- В наявності
- Код: 53546
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD накопичувач Samsung 870 EVO 500 GB
Твердотільний накопичувач Samsung 870 EVO (MZ-77E500B) заснований на новаторській технології SSD Samsung, яка має поліпшену продуктивність, надійність і сумісність для задоволення потреб будь-кого: від блогерів та ІТ-професіоналів до звичайних користувачів.
Особливості Samsung 870 Evo
- Зі швидкістю, що досягає 560/530 МБ/с для послідовного читання і запису, SSD Samsung 870 Evo забирає максимум з інтерфейсу SATA, пропонуючи користувачам професійний рівень продуктивності.
- Intelligent TurboWrite — це інноваційна технологія, яка використовується в SSD Samsung 870 Evo для прискорення швидкості запису та забезпечення довготривалої високої продуктивності.
- Завдяки ресурсу до 2400 TBW він легко справляється з будь-якими завданнями, від повсякденних обчислень до обробки відео 8K. Новітній контролер VNAND 6-го покоління і контролер MK
Артикул MZ-77E500B/EU,MZ-77E500B
id re-0771
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 530 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 годин |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 69.85 мм |
| Висота | 6.8 мм |
| Вага | 45 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 794 ₴





