
SSD Накопичувач 500GB 2.5" SATA3 WD SA510 (WDS500G3B0A)
6 900 ₴
- В наявності
- Код: 53547
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач WD Blue SA510 500 GB (WDS500G3B0A)
Використовувана в даному твердотільному SATA-накопичувачі WD Blue технологія 3D NAND забезпечує не тільки підвищення ємності (до 2 ТБ) в порівнянні з попередніми поколіннями твердотільних накопичувачів WD Blue, але також допомагає знизити взаємну інтерференцію осередків, підвищуючи тим самим надійність.
На додаток на основі технології 3D NAND забезпечується зниження активного енергоспоживання. А оскільки використовується менше енергії, Ви можете працювати довше, не заряджаючи ноутбук.
Покращуйте свою творчість
Цей швидкий SATA SSD зі швидкістю читання до 560 МБ/с (моделі 500 ГБ і 1 ТБ) забезпечує підвищення продуктивності, що відповідає вашим робочим навантаженням, тому ви можете залишатися креативними та бути більш продуктивними.
Перетворіть свій ПК
З ємністю до 1 ТБ, високою витривалістю та низьким енергоспоживанням для більшої тривалості роботи ноутбука між заряджаннями та зниження вібрації порівняно з жорсткими дисками, SSD WD Blue SA510 SATA є ідеальним накопичувачем для потужного оновлення ПК.
Артикул WDS500G3B0A
id re-0772
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600), SATA Revision 3.1 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 510 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1750000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100.2 мм |
| Ширина | 68.85 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 34.6 г |
- Ціна: 6 900 ₴







