
Жорсткий диск для ноутбуків 2.5" 1 TB Western Digital Blue (WD10SPCX) SATA3
4 400 ₴
- В наявності
- Код: 53550
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жорсткий диск Western Digital 2.5 Blue 1Tb WD10SPCX
Для повсякденних завдань навіть у дорозі:
Накопичувачі WD Blue для мобільних пристроїв, що відповідають високим вимогам WD за якістю та надійністю, мають достатню функціональність для вирішення повсякденних завдань у мобільних обчислювальних середовищах.
Сучасна класика:
Розроблено та виготовлено за технологією знаменитих оригінальних накопичувачів WD для настільних комп'ютерів і мобільних пристроїв.
Кожній задачі — правильне вирішення:
Широкий асортимент моделей початкового рівня, що вирізняються місткістю, об'ємом кеш-пам'яті, формфактором і інтерфейсами.
Перевірено на сумісність у лабораторії:
Ми випробували сотні систем, конфігурацій і безліч платформ, щоб завоювати довіру клієнтів до наших жорстких дисків.
Рішення для повсякденної роботи з комп'ютером:
Завдяки швидкій дії, надійності та місткість накопичувачів WD Blue ваш пристрій стане ідеальним рішенням для повсякденного використання.
Максимальна місткість зберігання для вашого ноутбука:
Завдяки максимально високій щільності повітря в компактному корпусі накопичувачі WD Blue для мобільних пристроїв дають змогу забезпечити вашому ноутбуку необхідну місткість.
Провідні технології:
Виготовляються з використанням більш міцних алюмінієвих матеріалів і обладнані електродвигуном із фіксованим валом, що дає змогу на 30% підвищити міцність на стиск. Завдяки цим можливостям нам вдалося підвищити міцність накопичувачів, не знижуючи швидкість їхньої дії та не збільшуючи енергоспоживання.
Рекомендовані сфери застосування:
Накопичувачі WD Blue перевірені й рекомендовані до використання в ноутбуках, зовнішніх накопичувачах і деяких промислових системах.
Зручне резервне копіювання й оновлення:
Доступна для завантаження безплатна програма Acronis True Image WD Edition дає змогу клонувати диски, а також створювати резервні копії операційної системи, застосунків, налаштувань і всіх даних.
Артикул WD10SPCX
id hot-00, vi-423-285
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 16 MB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Пропускна здатність | 600 Мб/сек |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 4 400 ₴



