
SSD накопичувач портативний SanDisk Professional PRO-G40 2TB (SDPS31H-002T-GBCND)
19 900 ₴
- В наявності
- Код: 53552
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач SanDisk Professional PRO-G40 2 TB (SDPS31H-002T-GBCND)
Пориньте в атмосферу дії з надпотужним і надміцним портативним твердотілим накопичувачем SanDisk Professional Pro-G40. Цей універсальний портативний накопичувач, сумісний з інтерфейсами Thunderbolt 3 і USB-C, дає змогу ефективно працювати з різними пристроями. Портативний твердотільний накопичувач SanDisk Professional Pro-G40 зі швидкістю читання до 3000 МБ/с через інтерфейс Thunderbolt 3 впорається з найвимогливішими робочими процесами, щоб ви могли вирушати туди, куди вас заведе ваша фантазія.
Продуктивність, готова до всього
Найпродуктивніший накопичувач демонструє прискорену швидкість читання до 3000 МБ/с і запису до 2500 МБ/с через інтерфейс Thunderbolt 3, а також до 1050 МБ/с читання і 1000 МБ/с запису через USB-C.
Підключіться до універсальності
Твердотільний накопичувач Pro-G40 сумісний з двома режимами роботи: Thunderbolt 3 і USB-C, що підтверджено для роботи з ноутбуками та настільними ПК на базі процесорів Intel Evo.
Не боїться стихії
Цей надміцний пристрій має високий рівень захисту від пилу та води за стандартом IP68, захист від падіння з висоти до 3 м і витримує навантаження до 4000 фунтів.
Зберігає свою прохолоду
Твердотільний накопичувач PRO-G40 має алюмінієву серцевину, що охолоджується, для підтримки надвисоких швидкостей у найнапруженіших робочих процесах.
Компактний і витривалий
Використовуйте неймовірну продуктивність твердотільного накопичувача Pro-G40 як скретч-диск для редагування та рендерингу у високій роздільній здатності.
Преміум-клас зсередини
Надміцний зовнішній вигляд твердотільного накопичувача створено з використанням виняткових технологій і матеріалів, щоб забезпечити відповідність його потужної внутрішньої начинки.
Артикул SDPS31H-002T-GBCND
id sta-0021
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 3000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2500 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 111 мм |
| Ширина | 57.9 мм |
| Висота | 11.9 мм |
| Вага | 121 г |
- Ціна: 19 900 ₴











