
SSD накопичувач M.2 Crucial T705 (2024) 1TB with Heatsink (CT1000T705SSD5)
11 400 ₴
- В наявності
- Код: 53553
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD-диск Crucial T705 3D NAND TLC 1TB M.2 with heatsink (2280 PCI-E) NVMe x4 (CT1000T705SSD5)
Краще. Швидше. Сильніше.
Завдяки новітній 232-шаровій TLC NAND компанія Micron розкрила весь потенціал технології Gen5, розробивши твердотільний накопичувач Crucial T705, що забезпечує перевагу в продуктивності в іграх і під час роботи з контентом.
Розмити межу між віртуальністю та реальністю завдяки максимальній продуктивності Gen5
Завдяки вражаючим показникам послідовного читання і запису до 14 500/12 700 МБ/с, Crucial T705 випереджає, і перевершує найшвидші SSD-накопичувачі вчорашнього дня. T705 максимально використовує технологію Gen5 завдяки майже в 2 рази вищій продуктивності твердотільних накопичувачів Gen4 без значного збільшення енергоспоживання.
Найкращий ігровий SSD-накопичувач Gen5 у слоті від Crucial
Випереджайте конкурентів, завантажуючи ігри AAA на 15 % швидше порівняно з SSD Gen4. Не зациклюйтеся на минулому - розкрийте потенціал більш деталізованих текстур, швидшої гри та чіткішої графіки за допомогою твердотільного накопичувача, що повністю підтримує DirectStorage і декомпресію GPU.
Радіатор преміум-класу створений для досконалості, а не для компромісів
Ми розробили наші алюмінієві та мідні радіатори для максимального розсіювання тепла для максимальної продуктивності без гучних вентиляторів або рідинного охолодження. Також доступний варіант без радіатора.
Революційна швидкість і сумісність
Твердотільні накопичувачі Crucial T705 Gen5 NVMe SSD вирізняються блискавичним часом завантаження та стабільно високою продуктивністю для важких робочих навантажень, включно з додатками штучного інтелекту. Твердотільний накопичувач Crucial T705 Gen5 NVMe призначений для Intel Core 13-14th Gen і AMD Ryzen 7000 процесорів і зворотно сумісний із системами PCIe 3.0 і 4.0, що забезпечує максимальну гнучкість.
Adobe Creative Cloud
Розкрийте свій творчий потенціал за допомогою одного місяця плану Adobe Creative Cloud All-Apps під час купівлі та реєстрації твердотільного накопичувача Crucial T705 Gen5.
Артикул CT1000T705SSD5
id sta-0026
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4, PCI Express 5.0 x4, PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 13600 Мб/сек |
| Швидкість запису | 10200 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 23.4 мм |
| Висота | 21 мм |
| Вага | 55 г |
- Ціна: 11 400 ₴







