
Мишка бездротова Hator Pulsar 3 Wireless ігрова чорна
1 900 ₴
- В наявності
- Код: 53628
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Ігрова миша HATOR Pulsar 3 Wireless Black
HATOR Pulsar 3 Wireless - це бездротова ігрова мишка, що поєднує в собі легкість, точність та універсальність. Завдяки симетричній формі та підтримці кількох режимів підключення вона ідеально підходить як для інтенсивного геймінгу, так і для роботи на різних пристроях. Надійний та перевірений часом сенсор та оптичні перемикачі забезпечать комфортний та продуктивний ігровий процес.
Симетричний дизайн та легка конструкція вагою 71 г забезпечують комфортну роботу з мишкою навіть протягом тривалих ігрових чи робочих сесій.
Грайте та працюйте як вам зручно із трьома доступними типами підключення: 2,4GHz, Bluetooth, USB.
Надійний сенсор з роздільною здатністю до 12 000 DPI забезпечує прицільну точність та швидку реакцію.
Оптичні перемикачі HATOR Optical Switches на 100 млн кліків поєднують миттєвий відгук на натискання і тактильно приємну активацію.
Легкий та гнучкий кабель із паракорду.
Світлодіодна лінія ззаду має 12 зон підсвічування та здивує яскравими ефектами. А підсвічування колеса скролла інформує про обране значення DPI.
Вбудована батарея ємністю 600мA*год. забезпечує роботу мишки в бездротовому режимі до 100 годин.
Програмне забезпечення відкриває широкі можливості настроювання мишки під свої потреби.
Глайди зі 100% PTFE матеріалу - забезпечують швидкий та плавний рух мишки на поверхнях різного типу.
id ol-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 12000 dpi |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 71 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: 1 900 ₴








