
Вимірювач рівня освітлення UNI-T UT-383 цифровий люксметр
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 53630
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий люксметр UNI-T UT-383
Цифровий люксметр UNI-T UT-383 призначений для вимірювання освітлення в люксах і свічах в діапазоні від 0 до 20000 лк і від 0 до 2000 кд. Оснащений функцією утримання даних і максимальних/мінімальних значень. Екран має функцію підсвічування. Для економії енергоспоживання є автовимкнення при бездіяльності. Джерелом живлення служать 3 батареї 1.5В (ААА). Даний люксметр упакований у блістер.
Розміри: 160 x 50 x 28 мм. Вага - 118 г.
Особливості
- Діапазон: 0~20000 лк / 0~2000 кд
- Режим максимального/мінімального значення (Max/Min)
- Функція утримання даних
- Можливіть запису даних
- Сплячий режим
- Підсвічування дисплея
- Вибір вимірювань в лк/кд
- Автоматичний вибір діапазону
- Індикація низького заряду батарей
Артикул UT-383
id tc-12-2021
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діапазон вимірювань | 0 люкс |
| Максимальний діапазон вимірювань | 199.999 люкс |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 0.118 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴






