
Аерогриль KZG31 2400W 6 літрів
1 790 ₴
- В наявності
- Код: 53631
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Аерогриль фритюрниця мультипіч на 6 літрів 2400 W KZG31 сенсорна
Аерогриль фритюрниця KZG31 це хороший варіант приготування їжі без використання олії. Вона використовує гаряче повітря, щоб забезпечити смаження страв без необхідності в олії, хоча можна також додати трохи для хрусткої скоринки. Це означає менше жиру у вашій їжі - до 80% менше, ніж у традиційних фритюрницях.
Крім того, цей пристрій з потужністю до 2400 Вт нагрівається за 2-3 хвилини і готує швидше, ніж духовка, допомагаючи вам заощадити час і енергію. Ідеальний вибір для сімейних обідів, він також допомагає зменшити витрати на електроенергію.
Завдяки попередньо налаштованим функціям на інтуїтивно зрозумілому сенсорному дисплеї ви з легкістю приготуєте свої улюблені страви, такі як чіпси, риба, креветки, бекон, курка, стейки, картопля та відбивні. Контролюйте час та температуру приготування, налаштовуючи їх від 80 до 200°C і до 60 хвилин.
Перше використання: Деякі частини виробу мають захисне масляне покриття на поверхні (нешкідливе для організму людини) і його необхідно очистити перед першим використанням аерофритюрниці.
1. Використовуйте засіб для миття посуду, щоб очистити внутрішню частину фритюрниці та гриля, а потім протріть бічні стінки та дно ємності вологою ганчіркою.
2. Розігрійте аерофритюрницю до 180 градусів. випікайте 15 хвилин, щоб розчинити захисну олію, та промийте водою після випікання.
3. Додайте скибочки лимона/цедру апельсина тощо та випікайте при температурі 180 градусів протягом 15 хвилин, щоб видалити запах фритюрниці.
Технологія аерофритюрниці забезпечує бездимне та безпечне приготування без неприємного запаху олії, а каструля для смаження легко миється в посудомийній машині, забезпечуючи комфорт у користуванні.
Характеристики:
- Ємність каструльки з піддоном: 3 л;
- загальна ємність: 6 л;
- Таймер можна налаштовувати до 60 хв
- Налаштування температури від 80°C до 200°C;
- Цифровий сенсорний дисплей, на якому можна налаштувати температуру, час, а також обрати страву
- Знімний контейнер з антипригарним покриттям;
- Нагрівальний елемент покритий нержавіючою сталлю;
- Ізольована ручка та ізольований корпус;
- Корпус - міцний пластик;
- Нековзні ніжки;
- Потужність: макс. 2400Вт.
Комплектація:
- Аерогриль фритюрниця KZG31
- Піддон
- Інструкція з використання
- Заводська картонна упаковка.
id axm-77716187
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KZ |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 6 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість програм приготування | 6 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 3 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 2.8 кг |
- Ціна: 1 790 ₴








