-1%

Парасолька Xiaomi RunMi 90 Points All Purpose Umbrella (5052BK) Чорна
902 ₴
897 ₴
- В наявності
- Код: 120053
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька Xiaomi RunMi 90 Points All Purpose Umbrella (5052BK) Black
Артикул виробника: 5052BK
id rf-000002622
Артикул виробника: 5052BK
id rf-000002622
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0,385 кг |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 32,5 см |
| Додатково | Розмір парасольки у відкритому стані: 107 x 66 см, Значення UPF: 50+ |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Парасолі |
| Ширина в пакованні (см) | 6,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897 ₴




