-4%

Магнітний MagSafe автотримач із зарядкою Baseus C02 Pro Magnetic Wireless Charging (C40156000111)
1 335 ₴
1 282 ₴
- В наявності
- Код: 120154
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний MagSafe автотримач із зарядкою Baseus C02 Pro Magnetic Wireless Charging (C40156000111)
Артикул виробника: BS-CM019
id rf-000004838
Артикул виробника: BS-CM019
id rf-000004838
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0,332 кг |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 23,5 см |
| Комплект постачання | Автотримач, Магнітне кільце, Дві липучки для кріплення тримача, Кабель Type-C |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Особливості | Функція MagSafe, Висока якість матеріалів, Бездротова зарядка 15W |
| Тип | Автоутримувачі |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282 ₴




