-3%

Електричний термос Xiaomi Mijia Portable Electric Cup 2 350ml (MJDRB02PL) Білий
2 824 ₴
2 740 ₴
- В наявності
- Код: 120157
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний термос Xiaomi MiJia Portable Electric Cup 2 350ml (MJDRB02PL) White
Артикул виробника: MJDRB02PL
id rf-000004841
Артикул виробника: MJDRB02PL
id rf-000004841
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0,638 кг |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 см |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | Підтримка температури 12 годин (при підключенні до мережі), Збереження тепла приблизно до 6 годин (залежить від навколишнього середовища) |
| Комплект постачання | Термос, Чохол, Кабель 220V |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об `єм | 350 мл |
| Особливості | З підігрівом |
| Потужність | 300 W |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина в пакованні (см) | 8,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 740 ₴




