-7%

Термопот диспенсер Xiaomi Mijia Portable Instant Hot Water Dispenser (MJBXJRYSJ01)
3 170 ₴
2 963 ₴
- В наявності
- Код: 120250
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопот диспенсер Xiaomi MiJia Portable Instant Hot Water Dispenser (MJBXJRYSJ01)
Артикул виробника: MJBXJRYSJ01
id rf-000005212
Артикул виробника: MJBXJRYSJ01
id rf-000005212
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1,083 кг |
| Висота в упаковці (см) | 12,5 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 см |
| Джерело живлення | От сети |
| Захист | Від перегріву, Від включення без води |
| Комплект постачання | Термопот, Чашка, Чохол, Адаптер для пляшок, Шланг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS, Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220V - 50Mz |
| Об `єм | 250 мл, 350 мл, 500 мл |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип | Термопоти |
| Ширина в пакованні (см) | 12,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 963 ₴




