
Монiтор ігровий 27" Xiaomi G27Qi 2K Gaming Monitor 2026 (ELA6556EU)
12 200 ₴
- В наявності
- Код: 53633
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Монiтор ігровий 27" Xiaomi 2K Gaming Monitor G27Qi 2026 (ELA6556EU)
Отримайте повний огляд гри
Роздільна здатність до 2560 x 1440 з технологією Fast IPS. Технологія Fast IPS LCD дозволяє швидко реагувати на раптові події в грі, забезпечуючи миттєву точність, коли кожна мілісекунда має значення.
Частота оновлення 200 Гц з часом відгуку 1 мс
Плавний ігровий процес для максимальної продуктивності
Ультрависока частота оновлення 200 Гц забезпечує плавний ігровий процес навіть під час найшвидших матчів, а час відгуку GTG 1 мс усуває ефект привидів і розмиття зображення, завдяки чому ви завжди на крок попереду суперників і готові до перемоги.
Технологія FreeSync Premium, що запобігає розриву зображення
Відеокарта комп'ютера та частота оновлення монітора синхронізуються в режимі реального часу, що зменшує розрив зображення та затримки в динамічних середовищах.
Це забезпечує плавність і стабільність у ключові моменти гри.
Підсилює глибину темних ділянок і освітлює світлі ділянки
HDR 400 розширює діапазон яскравості, забезпечуючи чіткіші деталі в темних ділянках і більш реалістичні світлі ділянки. При яскравості 400 ніт світлі ділянки залишаються під контролем, а тіні чіткі, розкриваючи кожну деталь у грі.
Подвійний широкий діапазон кольорів
Насичені кольори з плавними переходами
Завдяки широкому діапазону кольорів 95% DCI-P3 і 100% sRGB дисплей забезпечує насичені, більш реалістичні кольори. 10-бітна глибина кольорів забезпечує більш плавні переходи та більш живі шари, створюючи захоплюючу атмосферу під час гри.
Сертифікат TÜV Low Blue Light
Низький рівень синього світла на рівні апаратного забезпечення мінімізує втому очей, зберігаючи при цьому точність кольорів. Завдяки сертифікованій TÜV технології низького рівня синього світла на рівні апаратного забезпечення, вона зменшує шкідливе синє світло на 50%, захищаючи очі та зберігаючи точність кольорів.
Вузька рамка з трьох боків
Велике поле зору забезпечує природні відчуття під час використання.
Артикул ELA6556EU
id al-1185161
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Технології | AMD FreeSync |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Вихід на навушники | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 613 мм |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 173 мм |
| Вага | 4.15 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Додаткові роз'єми | mini-Jack (3.5 мм) |
| Безрамковий екран | Да |
| Можливість нахилу | є |
| AMD FreeSync | є |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
- Ціна: 12 200 ₴








