
Монітор ігровий 27" Xiaomi Gaming Monitor G27Qi (ELA5593EU)
10 300 ₴
- В наявності
- Код: 53634
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Монітор ігровий 27" Xiaomi Gaming Monitor G27Qi (ELA5593EU)
27-дюймовий, швидкий РК-дисплей з роздільною здатністю 2K
Оглядайте все поле одним поглядом
Завдяки роздільній здатності 2560 x 1440 і швидкому IPS-дисплею ви зможете швидко реагувати на несподівані сценарії. Завдяки блискавичній швидкості ви виграєте все в найкоротші терміни.
Завдяки високій частоті оновлення 180 Гц і швидкому відгуку 1 мс ви зможете насолоджуватися плавним ігровим процесом
Надвисока частота оновлення 180 Гц забезпечує плавність зображення навіть під час високошвидкісних і динамічних змагальних ігор. Швидка реакція GTG (1 мс) зменшує ореоли на моніторі під час розмиття в русі, дозволяючи вам бути на крок попереду суперників і ведучи вас до перемоги!
Технологія захисту від розривів FreeSync
Відеокарта комп'ютера та частота кадрів монітора синхронізуються в режимі реального часу, щоб зменшити розриви та відставання в динамічних середовищах. Це забезпечує плавність і стабільність під час критичних ігрових моментів.
DCI-P3 і sRGB для плавних переходів між насиченими кольорами
Широкий колірний обхват 95% DCI-P3 і 100% sRGB забезпечує широку кольорову гаму для більш насичених і реалістичних кольорів.
Глибина кольору 8 біт забезпечує більш яскраві та детальні градації кольорів, гарантуючи плавні переходи між кольорами та покращуючи ваш ігровий досвід.
Комфортне низьке синє світло та регулювання яскравості постійного струму дбайливо захищають ваші очі
Завдяки сертифікації TÜV Low Blue Light режим низького рівня синього світла може фільтрувати короткохвильове синє світло, забезпечуючи комфорт для очей навіть під час тривалого використання. Завдяки функціям регулювання яскравості постійного струму можна ефективно зменшити мерехтіння дисплея.
Зручна регульована підставка для зручного положення
Підтримує точне налаштування кута нахилу та настінне кріплення. Комфорт у будь-який час, у будь-якій позі.
Вузькі рамки з трьох боків
Велике поле зору забезпечує повне занурення та природність використання.
Артикул ELA5593EU
id al-1073427
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Кількість роз'ємів DisplayPort | 2 |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Вихід на навушники | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 612.5 мм |
| Висота | 453 мм |
| Глибина | 171 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 |
| DisplayPort | 2 |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Контрастність | 1000:1 |
| Регулювання за висотою | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Додаткові роз'єми | mini-Jack (3.5 мм) |
| Безрамковий екран | Да |
| Можливість нахилу | є |
| Колір рамки | Чорний |
| AMD FreeSync | є |
| Nvidia G-Sync | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
- Ціна: 10 300 ₴








