
Автоматичне надувне ліжко Xiaomi Youpin 8H Automatic Sofa Komori Green (3278815)
7 500 ₴
- В наявності
- Код: 53641
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичне надувне ліжко Xiaomi Youpin 8H Automatic Sofa Komori Green
Насолоджуйтеся природою з комфортом
За допомогою надувного крісла 8H Eight Hours Automatic Ви зможете насолодитися чудовими краєвидами природи з максимальним комфортом. Просто розташуйте крісло у відповідному місці і милуйтеся горами, річками та іншими красотами, які не зустрінеш у сучасних "кам'яних джунглях".Автоматичне надування за хвилину
Потужний вбудований насос дає змогу надути крісло всього за 60 секунд. На відміну від традиційних надувних матраців, Вам не потрібно брати додатковий інвентар для накачування повітря - крісло автоматично приймає необхідну форму після натискання кнопки. Випуск повітря займає всього 70 секунд, що істотно заощаджує час на збори і дає змогу насолоджуватися свіжим повітрям якомога довше.Повторює контури хребта
Форма крісла повторює вигини хребта, щоб Вам було максимально зручно в будь-якому положенні під час відпочинку. Це забезпечує необхідну підтримку спині, шиї та литкових м'язів, що робить відпочинок на природі ще більш приємним.Міцні та зносостійкі матеріали
Поверхня 8H Eight Hours Automatic виконана з композитної фланелевої тканини, яка вирізняється зносостійкістю і м'якістю. Як основний матеріал крісла виступає міцний нейлон, стійкий до подряпин і розривів. Технологія гарячого пресування збільшує міцність на стиках, щоб навіть за високого тиску повітря шви не змогли розірватися.Зручне зберігання та перевезення
Компактне і легке крісло поміщається навіть у невеликий рюкзак і дає можливість подорожувати з комфортом і без нічого. Насос з універсальним роз'ємом Type-C дає змогу заряджати мобільні телефони та інші електронні пристрої, а повний заряд акумулятора забезпечує надування і випуск повітря 6-8 разів.
Артикул 3278815
id itm-00, bg-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Зелений |
| Тип насосу | Електричний (від мережі), акумуляторний |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З чохлом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1580 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 780 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴









