
Тримач телефону + дзеркало Ulanzi Vijim Phone Clip & Flip mirror Kit (UV-3003 ST-30)
1 536 ₴
1 223 ₴
- В наявності
- Код: 120525
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Ulanzi Vijim Phone clip & Flip mirror Kit (UV-3003 ST-30) — це тримач, оснащений зручним дзеркалом для налаштування кадру.
Тепер ніяких зіпсованих дублів через неправильно встановлену камеру!
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Дзеркало Ulanzi ST-30 має сферичну форму, забезпечуючи широкий кут огляду. Тримач з двома осями обертання на 360° дозволяє підібрати оптимальне положення для вашого смартфона. Тепер ви можете створювати ідеальні фото й відео, не обмежуючи себе.
КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
Тримач виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, що забезпечує надійну фіксацію вашого телефону. Легко регулюється за допомогою пружини та підходить до пристроїв із шириною від 60 до 90 мм. Силіконові вставки на тримачі запобігають пошкодженню корпусу гаджета та забезпечують надійну фіксацію.
МАКСИМУМ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ЗЙОМКИ
Ulanzi Vijim Phone clip & Flip mirror Kit (UV-3003 ST-30) також оснащений холодним черевиком на верхній частині, що надає можливість встановлення додаткового обладнання. Можна легко прикріпити мікрофон, світло або інші аксесуари для покращення зйомки. Це відкриває нові можливості та допомагає створювати професійне відео або фотографії.
Артикул виробника: 3003
id ksm-3868
| Основні | |
|---|---|
| Автомобільне кріплення | Ні |
| Тримач/підставка для | Телефону |
| Кріплення | Універсальне |
| Конструкція | Складана |
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Кут обертання | 360 град. |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Вбудоване дзеркало, обертання на 360° |
| Вага | 130 г |
| Сумісність | Зі смартфонами з шириною 60 – 90 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія в місяцях | 3 |
| Розміри | 76 × 30 × 24 мм |
| Мoдель | Vijim Phone clip & Flip mirror Kit |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
- Ціна: 1 223 ₴




