
Накопичувач SSD OCPC 256GB MFL-300 M.2 NVME PCIE 3.0
3 409 ₴
3 401 ₴
- В наявності
- Код: 120592
- +380 (67) 249-48-482ий номер
OCPC MFL-300 — твердотільний накопичувач формфактора M.2 з інтерфейсом підключення Gen3 х 4
Він підійде як для оновлення ПК, так і для ноутбуків.
Завдяки швидкості послідовного читання 3000 Мб/с він допомагає прискорити передачу даних і робить повсякденну роботу комфортнішою.
Окрім цього, він значно зменшує час завантаження ігор.
Також накопичувач має швидкість читання блоками 150000 Мб/с і швидкість запису блоками — 110000 Мб/с.
- Форм-фактор: M.2 2280.
- Протокол: NVMe (версії 1.3 / 1.4).
- Шина передачі даних: PCI Express 3.0 (4 лінії).
- Швидкість читання: до 3100 МБ/с.
- Швидкість запису: до 1800 МБ/с
Об’єму пам’яті 256 Гб вистачить для встановлення необхідного програмного забезпечення і зберігання особистих файлів.
Артикул виробника: SSDM2PCIEF256GB
id ksm-8711
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OCPC |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4, PCI Express 5.0 x4, PCI Express 3.0 x4 |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 1800 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 3000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Максимальна швидкість запису | До 1300 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 3000 Mb/s |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Розміри | 80 × 22 мм |
| Мoдель | MFL-300 |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Формфактор | M.2 |
| Ємність накопичувача | 256 GB |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
- Ціна: 3 401 ₴




