-1%

Автомобільний пуско-зарядний пристрій HOCO QS5 Refined intelligent emergency start-up power bank (6000mAh) чорний
1 620 ₴
1 597 ₴
- В наявності
- Код: 120669
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пусковий пристрій HOCO QS5 Refined intelligent emergency start-up power bank (6000mAh) Black для автомобіля з можливістю зарядити ваш гаджет в найпотрібнішу хвилину. Пікова вихідна потужність 400 А при 12 Вольт.По суті, це Power Bank для автомобіля і смартфона, який завжди підстрахує вас в дорозі або на відпочинку. У разі, якщо акумулятор авто розряджається, завжди не вистачає буквально трохи потужності, щоб запустити двигун і почати рух.Потужності пуско-зарядного пристрою HOCO QS5 Refined достатньо, аби завести двигун об'ємом до двох літрів (як дизельний, так і бензиновий).
Артикул виробника: 6942007643689
id ksm-15564
Артикул виробника: 6942007643689
id ksm-15564
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh Ah |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вага | 235 г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; вихід 12В |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дизайн | Туристичний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | QS5 Refined |
| Особливості | З ліхтарем |
| Потужність | 12 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 143.5 × 81 × 18 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 597 ₴




