-1%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C97A PD20W+QC3.0 charger білий
296 ₴
294 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 120673
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C97A PD20W+QC3.0 charger White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.Аксесуар компактний та зручний у використанні, вбудований запобіжник забезпечує безпечну роботу. Модель підтримує PD3.0, QC3.0/QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC та інші технології швидкого заряджання.Загальна сила струму становить 3 A, потужність – 20 Вт.Корпус пристрою виконаний у класичній формі, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату.Адаптер оснащений одним роз'ємом Type-C і одним портом USB, завдяки чому він здатний заряджати два гаджети одночасно. Розташування роз'ємів зверху в торці вносить додатковий комфорт у щоденну експлуатацію.
Артикул виробника: 6931474766076
id ksm-15825
Артикул виробника: 6931474766076
id ksm-15825
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C97A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴




