-24%

Накопичувач SSD Apacer AS340 960GB 2.5" 7mm SATAIII Standard
7 523 ₴
5 744 ₴
- В наявності
- Код: 120757
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD Apacer AS340 960GB 2.5" 7mm SATAIII Standart позиціонується як компактне рішення для ігрових стаціонарних ПК та ноутбуків. Apacer AS340 має оригінальний дизайн та високу швидкість роботи.НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ЗБІЛЬШЕННЯМ ШВИДКОСТІ ЧИТАННЯ ДО 550 МБІТ/СЕКAS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання/запису складає 550/500 Мб/с. Це ідеальний за бюджетом вибір для геймерів-початківців.ЕФЕКТИВНЕ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯЕнергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних жорстких дисків.ОПТИМІЗОВАНИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ ТА ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРИ ВИСОКІЙ СТАБІЛЬНОСТІAS340 має розширений термін служби з покращеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙНЯскравий дизайн — відображення суті. Стильний пластиковий корпус чорного кольору із зображенням золотої пантери ніби натякає на те, що всередині — висока надійність і швидка робота без перебоїв. При цьому, всі Ваші дані надійно захищені в цьому пластиковому сховище, тому що SSD несприйнятливий до ударів і вібрації.
Артикул виробника: AP960GAS340G-1
id ksm-23851
Артикул виробника: AP960GAS340G-1
id ksm-23851
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 960 GB |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Гарантія в місяцях | 60 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | до 510 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 550 Mb/s |
| Мoдель | AS340 |
| Розміри | 100 × 69.9 × 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Формфактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 744 ₴




