-16%

Універсальна мобільна батарея Hoco J154A Victorious 20000mAh 22.5W+PD20W fully compatible power bank білий
1 073 ₴
896 ₴
- В наявності
- Код: 147593
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний білий повербанк високої ємності з інтелектуальним захистом від перегріву та перенапруги, ідеальний для тривалих подорожей.
Бренд Hoco
Модель J154A
Білий колір
Артикул виробника: 6942007660778
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3100 мА |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Максимальна потужність W | 22 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник пристрою | Hoco |
| Мoдель | УМБ Hoco J154A Victorious 22.5W+PD20W fully compatible power bank 20000mAh |
| Серіянейм | Power Bank |
| Ємність Power Bank | 20 000 мАh |
| тестова | Рower Bank |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴




