
Зовнішній акумулятор Power Bank Baseus EnerFill FC11 10000mAh 22.5W E00304 чорний
990 ₴
- В наявності
- Код: 53726
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Універсальна мобільна батарея BASEUS EnerFill FC11 10000mAh 22.5W Cosmic Black
Зарядіть своє життя, спрощено
Цифровий зовнішній акумулятор Baseus EnerFill FC11 10000 мАг 22,5 Вт
Особливості
✔Два вбудовані кабелі USB-C
✔Високошвидкісний вихід 22,5 Вт
✔Швидке введення 20 Вт
✔Заряджає 4 пристрої одночасно
✔Компактний & Готовий до подорожей
✔Міцні плетені кабелі
Високошвидкісна зарядка 22,5 Вт
- Для iPhone 17 Pro зарядка до 53% за 30 хвилин
- Для Samsung S25 Ultra зарядка до 36% за 30 хвилин
Заряджайте 4 пристрої одночасно
Для телефону, для планшета, для навушників
20 Вт, самозарядка
Два вбудовані кабелі USB-C
Двосторонній, не заплутується, легко носити.
Чому варто обрати Baseus
Зовнішній зарядний пристрій Baseus:
✔З 2 вбудованими кабелями
✔Надтонкий і легкий дизайн
✔Міцні плетені кабелі
✔Чіткий цифровий дисплей
Широка сумісність
Забезпечте живлення всіх ваших пристроїв у дорозі — додаткові кабелі не потрібні
Вихід:
- Інтегровані Type-C1/Type-C2 кабелі: 22.5W
- Type-C: 22.5W
- USB-A: 22.5W
10000 мАг Компактний та готовий до подорожей
Вистачить для заряду:
- 1.65 заряду для iPhone 17 Pro
- 1.2 заряду для Samsung S25 Ultra
Підвищена безпека
Будьте впевнені завдяки всебічному захисту.
✔Захист від перезаряду
✔Захист від перерозряду
✔Захист від високої напруги
✔Захист від екстремальних температур
✔Захист від високого струму
✔Захист від короткого замикання
Надтонкий та портативний
✔ Вага 193 г, товщина 0,71 дюйма
✔ Легко брати та йти
✔ Поміщається в будь-яку сумку, поміщається в будь-який чохол
Схвалено авіакомпанією, готовий до подорожей
Поділіться силою, насолоджуйтесь моментом
Привабливий дизайн
Барвистий та чарівний з першого погляду.
- ✔Рожевий
- ✔Синій
- ✔Бежевий
- ✔Чорний
Характеристики продукту та упаковка
1. Назва: Цифровий зовнішній зарядний пристрій Baseus EnerFill FC11 з двома вбудованими кабелями USB-C
2. Номер моделі: E00304
3. Розмір: 110 x 69 x 18 мм
4. Вага: близько 193 г (без упаковки)
5. Колір: Чорний, Синій, Рожевий, Бежевий
6. Елемент: 10000 мАг*1 шт.
7. Ємність: 10000 мАг 3,65 В/36,5 Вт·год
8. Вхідний кабель USB-C/USB-C1: 5 В=3 А; 9 В=2,22 А; 12 В=1,5 А
9. Вихідний кабель USB-C/USB-C1 / USB-C2: 5 В=2,4 А; 9 В=2,22 А; 12 В=1,5 А; 10 В=2,25 А
10. Вихідний USB-A: 5 В=2,4 А; 9 В = 2 А; 12 В = 1,5 А; 10 В = 2,25 А
11. Кабель USB-C + USB-C1 + кабель USB-A + USB-C2. Вихід: 5 В = 2,4 А
12. Загальний вихідний струм: 5 В = 2,4 А
Артикул E00304
id yamp-0022
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Особливості | Дисплей, Вбудований кабель, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 193 г |
- Ціна: 990 ₴











