
Зовнішній акумулятор UGREEN PB723 Nexode 20000mAh 130W Power Bank with Built-in Cable
3 650 ₴
- В наявності
- Код: 53732
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Павербанк UGREEN Nexode 20000mAh 130W PB723 з вбудованим кабелем Type-C
Надшвидка зарядка та живлення кількох пристроїв
Портативний акумулятор забезпечує швидке заряджання ноутбуків і мобільних пристроїв завдяки високій потужності через USB-C — MacBook Pro 16″ можна зарядити до 43% лише за 30 хвилин. Сам павербанк відновлює заряд приблизно за 1,6 години, тому завжди готовий до роботи. Вбудований кабель USB-C разом із портами USB-C і USB-A дозволяє одночасно живити до трьох пристроїв — ноутбук, смартфон і планшет — із широкою сумісністю з популярними гаджетами.
Продуманий дизайн для подорожей і щоденного використання
Вбудований плетений кабель підтримує і вхід, і вихід живлення, дозволяючи обійтися без додаткових дротів і зробити користування максимально зручним у дорозі. Тонкий компактний корпус із ємністю 20 000 мАг легко поміщається в рюкзак або портфель, а безпечний для перельотів формат робить пристрій ідеальним вибором для відряджень, подорожей і активного щоденного ритму.
Артикул PB723
id ol-916551745
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Особливості | Вбудований кабель, Дисплей, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 130 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Індикація | С дисплеем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 131 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 520 г |
- Ціна: 3 650 ₴




