
Портативне зарядне - магнітний павер банк Hoco Q36 Sunlight magnetic suction + holder PD 20W 5000 mAh
960 ₴
- В наявності
- Код: 53733
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Павербанк Hoco Q36 Sunlight magnetic suction + holder PD20W з БЗУ 5000 mAh Metal grey
Hoco Q36 – це ультратонкий та легкий повербанк із підтримкою MagSafe, який ідеально підходить для iPhone 12-16, смартфонів Android та будь-яких пристроїв з бездротовою зарядкою Qi. Завдяки ємності 5000 mAh, швидкій провідній зарядці 20W і бездротовій зарядці до 10W, він стане незамінним супутником у поїздках та повсякденному житті.
Особливості та переваги Hoco Q36
- Оптимальна ємність 5000 mAh – забезпечує ідеальний баланс між легкістю та тривалою роботою;
- Бездротова зарядка MagSafe (7.5W) – має магнітну фіксацію для iPhone 12-16;
- Дротова зарядка 20W (Type-C) – присутня підтримка PD, QC, FCP, AFC для швидкої зарядки;
- Міцний та стильний корпус – виконаний з алюмінієвого сплаву та вогнетривкого пластику;
- Світлодіодний індикатор – показує заряд акумулятора, що залишився;
- Складна підставка-тримач – забезпечує зручність під час перегляду відео та використання гаджета під час заряджання.
Технічні характеристики Hoco Q36
- Ємність: 5000mAh (19.25Wh);
- Номінальна ємність: 2800mAh;
- Тип акумулятора: Li-Pol
- Розмір та вага: 101*65*10мм, 128гр;
- Вхід USB-C: 18W;
- Вихід: USB-C: 20W (PD/QC/FCP/AFC). Бездротова зарядка: 5W/7.5W/10W/15W (MagSafe 7.5W); Загальний вихід: 5V/2A;
- Підтримка заряджання з магнітним позиціонуванням iPhone 12/13/14/15/16.
EAN 6942007644884
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 128 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴










