
Фотохромні окуляри для комп'ютера + сонцезахисні 2-в-1 Xiaomi Qukan WellingtonX W1 Anti-Blue TR90 Photohromic (LG02QK)
3 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53785
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комп'ютерні фотохромні окуляри Qukan W1 RoidMi Anti Blue Light Eyes Protected Glasses Self-tinting Type (WellingtonX) W1
Чи є у вас проблеми зі сном? Ви відчуваєте біль в очах і головні болі від довгого часу за екраном?
Вплив шкідливого ультрафіолетового випромінювання від мобільних телефонів, планшетів, комп'ютерів, телевізорів і сучасного освітлення в приміщенні заважає вашому сну і завдає постійної шкоди очам.
Qukan W1 захисні окуляри захищають ваш сон і здоров'я, блокуючи шкідливий ультрафіолетове світло всередині приміщення і на відкритому повітрі.
Основні характеристики:
- 9-шаровий об'єктив з покриттям, захищає очі від ультрафіолетового світла та інших шкідливих променів від комп'ютера, телевізора, світлодіодів і т. д.
- Коефіцієнт стійкості до ультрафіолетового випромінювання 99,9%, захист очей на відкритому повітрі
- Модульний дизайн, вільний для заміни різних дужок і носової накладки (два типи входять в комплект)
- Простий стиль, надлегкі і ергономічні вушні дужки, без додаткового навантаження на вуха і ніс
- Матеріал: лінза resin, рама TR90 (0 діоптрій)
- Спеціально розроблені для тих, хто користується цифровими продуктами протягом тривалого часу і довго бувають на відкритому повітрі
Додатково:
- Загальна ширина: 13.5 см
- Ширина лінзи: 5.2 см
- Ширина перенісся: 1.9 см
- Довжина дужок: 14.5 см
Комплектація:
- Комп'ютерні окуляри Qukan W1
- Два комплекти дуг (класичні та спортивні)
- Магнітні носоупори - 2 шт
- Футляр
- Серветка з мікрофібри
Артикул LG02QK
id maka-7662
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Авіатор |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Фотохромні лінзи |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Діоптрія | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴










