
Миша ігрова SteelSeries Aerox 5 Wired USB чорна (62401)
2 900 ₴
- В наявності
- Код: 53792
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Ігрова миша SteelSeries Aerox 5 USB Black (SS62401)
Блискавична швидкість
Aerox 5 оптимізований для найшвидших рухів, тож ви легко перемагаєте у змаганнях. Коли рахунок іде на мілісекунди, швидкість має значення.
Надлегка багатофункціональна миша
Завдяки передовим інженерним розробкам миша Aerox 5 стала на 40% легшою за інші мультижанрові моделі. Будьте першими в будь-якій грі завдяки надлегкому корпусу вагою 66 г, оптимізованому для неперевершеної маневровості.
Корпус із перфорацією у вигляді стільників
Перфорована оболонка зменшує вагу на 20 г, водночас зберігаючи міцність і довговічність для найінтенсивніших ігрових сесій.
Ультратонка друкована плата
Оновлена електроніка зі зменшеною на 50% друкованою платою при збереженні довговічності.
9 програмованих кнопок
Необхідні макроси завжди під рукою. Миттєво виконуйте виграшні комбінації за допомогою бічної панелі з 5 кнопками, включно зі спеціально створеним перемикачем вгору/вниз. Налаштуйте Aerox 5 відповідно до ваших уподобань для здобуття слави.
Захист від вологи AquaBarrier
Забудьте про турботи та зосередьтеся на перемозі. AquaBarrier зі ступенем захисту IP54 захищає Aerox 5 від пилу, бруду, мастила та сміття, забезпечуючи довговічність внутрішніх схем.
Датчик TrueMove Air
Неперевершена точність із відстеженням 1 до 1 дає вам абсолютний контроль. Інноваційний сенсор, розроблений разом із PixArt, забезпечує 18 000 CPI, 400 IPS, прискорення 40G та відстеження нахилу, що робить мишу продовженням вашої руки для домінування в грі.
Ковзні ніжки з PTFE
Створені зі 100% чистого PTFE, ніжки забезпечують максимальну плавність руху і кращий контроль над швидкими діями миші.
SteelSeries Engine
Легко переназначайте важливі клавіші й автоматично запускайте користувацькі конфігурації для кожної гри. Програмне забезпечення пропонує широкий арсенал налаштувань — від RGB-підсвічування до налаштування CPI сенсора і створення світлових ефектів, синхронізованих із подіями в іграх із підтримкою GameSense.
Знімний кабель USB-C Super Mesh
Новий легкий сітчастий кабель із мікрофібри зменшує опір, дозволяючи завдати вирішального удару.
Виняткове підсвічування PrismSync
Оновлене підсвічування забезпечує 3 зони з 16,8 мільйонами яскравих, чітких кольорів, які легко синхронізуються з іншими продуктами SteelSeries. Обирайте з мільйонів кольорів і ефектів — від реактивного освітлення до інтерактивних світлових шоу, що виводять RGB-підсвічування на новий рівень.
Типи хвату
Aerox 5 розроблена для використання правою рукою та враховує найвищі вимоги геймерів для стилів хвату «кіготь» і хват пальцями.
Артикул ss-62401
id enig-0110
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 18000 dpi |
| Довжина | 128.8 мм |
| Ширина | 68.2 мм |
| Висота | 42.1 мм |
| Вага | 66 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | USB-кабель |
| Тип підсвічування | RGB |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 9 |
- Ціна: 2 900 ₴










