
Телефон кнопковий — розкладачка HMD 2660 Flip TA-1711 Dual Sim (1GF033CPH1C01) чорний
3 990 ₴
3 599 ₴
- В наявності
- Код: 78111
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Телефон кнопковий — розкладачка HMD 2660 Flip DS чорний
Класична розкладна модель із двома екранами та підтримкою Dual SIM. Зручна форма корпусу, великі кнопки та чіткий дисплей роблять телефон практичним у щоденному використанні.
HMD 2660 Flip — це розкладний телефон, який ще більше наблизить вас до тих, кого ви любите. З великим дисплеєм, простим у використанні інтерфейсом і тривалий час автономної роботи говорити та надсилати текстові повідомлення тепер легше, ніж будь-коли.
Ви можете легко почути виклик телефона завдяки гучному режиму та сумісності зі слуховими апаратами (HAC). За допомогою екстреної кнопки ви можете миттєво зв'язатися з близькою людиною, якщо виникне така потреба.
Великі кнопки.Великий екран.
Завдяки великим кнопкам і 2.8-дюймовому дисплею з чітким зображенням та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом відправляти текстові повідомлення й телефонувати телефоном буде так просто, як ніколи.
Екстрена кнопка для душевного спокою
Ви можете швидко зв'язатися з 5 контактами за допомогою спеціальної екстреної кнопки — вона легко доступна незалежно від відкритого або закритого телефона.
Ваші улюблені трансляції через FM-радіо
Слухайте в навушниках або через динамік і насолоджуйтеся улюбленими спортивними застосунками, музикою та трансляціями вдома або в дорозі. Простіший спосіб заряджання - сумісний із підставкою для заряджання, тому можна зберігати та заряджати телефон у зручному місці.
Тип екрану - TFT
Діагональ - 2,8"
Роздільна здатність 240x280
Частота оновлення екрану 60 Гц
Пам'ять
Вбудована пам'ять 128 МБ
Об'єм карт пам'яті, до microSD до 32 Гб
Основна камера, Мпікс - 0.3
Технології і комунікації
Кількість SIM-карт -
Формат SIM-карти - Mini-SIM
Живлення
Ємність акумулятора, мАг - 1450
Безпека
Клас захисту - IP54
Особливості - аудіовихід 3.5 мм, USB Type-C, ліхтарик, FM-радіо
Тип корпусу - фліп, розкладний.
Розбірний зі знімним акумулятором
Розміри (ДхШхВ) - 198.9х55х19 мм
Артикул 1GF033CPH1C01
Штрих код 6438409101495
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 2G, 3G , GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA), 3G (UMTS), 2G (GSM), GPRS |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | TFT |
| Діагональ екрану | 2.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 320×240 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 128 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1450 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 108 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Вага | 123 г |
- Ціна: 3 599 ₴





