
Підставка для ноутбуків Media-Tech SILENT COOLING PAD (MT2660) до 15.6"
850 ₴
- В наявності
- Код: 53813
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Підставка для охолодження ноутбука Media-Tech Silent Cooling Pad (MT2660)
Підставка для ноутбука Media-Tech Silent cooling pad (MT2660) призначена для захисту від перегрівання ноутбуків з діагоналлю до 15.6 дюймів.
Вентилятор діаметром 135 мм забезпечує ефективне та тихе охолодження ноутбука. Світлодіодне підсвічування вентилятора підкреслить індивідуальний характер вашого робочого місця.
Підставка Media-Tech Silent cooling pad оснащена опорами для ноутбука, які допоможуть надійно його зафіксувати.
Компактний розмір та низька вага, лише 327 грамів, роблять підставку зручною для транспортування.
Вбудований наскрізний USB порт дозволяє під'єднати клавіатуру, мишку чи будь-які інші пристрої безпосередньо до підставки.
Артикул MT2660
id td-00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Media-Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Тип охолодження | Активний |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | USB-хаб |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага | 0.327 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Особливості підставки | Прохідний порт USB, Вентилятор ø135 мм (пропелер ø125 мм), Підсвічування вентилятора (синій колір), Обертання до 1000 FPM, Тиха робота: 20 дБА, Потік повітря 20 CFM |
- Ціна: 850 ₴








