
Web-камера OUSL-011 HD 720P
880 ₴
- В наявності
- Код: 53818
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Веб-камера OUSL-011 HD 720P
Відеодзвінки з широкоформатним зображення та роздільною здатністю 720p.
Здійснюйте відеодзвінки з високою роздільною здатністю, використовуючи звичні служби, наприклад Skype. При трансляції картинка буде чіткою, контрастною та барвистою, а ваші рухи – плавними та природними.
Гарна чутливість.
Завдяки вбудованому мікрофону з функцією придушення шуму ваш голос звучатиме голосно і чітко, навіть якщо навколо метушні.
Чітка картинка.
Навіть якщо навколо напівтемрява, веб-камера швидко адаптується до нестачі світла, так що зображення буде таким самим яскравим і контрастним, як завжди.
Надійне кріплення.
OUSL-011 можна надійно зафіксувати на моніторі або встановити на полиці.
Перевага перед вбудованими камерами.
За своїми можливостями компактна та зручна камера набагато перевершує вбудовані веб-камери, забезпечуючи новий рівень відеозв’язку.
Унікальний дизайн даної моделі дозволяє їй гармонійно поєднуватися з будь-яким сучасним монітором і інтер'єром. Корпус пристрою виконаний в оригінальній формі, виготовлений з міцного, приємного на дотик пластику, дві яскраві горизонтальні смужки по обидві сторони об'єктива надають камері стильний зовнішній вигляд.
Продумана конструкція пристрою дозволяє закріпити його на моніторі за допомогою надійної кліпси або встановити прямо на столі або на полиці.
Веб-камера дозволяє транслювати відео в форматі HD 720p, обладнана вбудованим мікрофоном, який відмінно передає мова, і кабелем, виконаним у зносостійкої оплітці.
Довжина кабелю - 1,2 м. Підключення до комп'ютера здійснюється через інтерфейси USB і AUX.
id miod-1628
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No Name |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB 2.0 |
| Мікрофон | Вбудований |
| Кріплення | Прищіпка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 78 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Кут огляду | 55 градусів |
- Ціна: 880 ₴






