
Універсальна батарея 032323P Літій-полімерний акумулятор 3*23*23 мм 250 мАг
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 78122
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літій-полімерний акумулятор 032323P
Тип: Літій-полімерний акумулятор
Акумулятор літій-іонного типу нині широко поширений у високотехнологічних пристроях: смартфонах, планшетних комп'ютерах, ноутбуках і іншій портативній електроніці, що робить попит на них украй високим.
Вага товару в упаковці, кг 0.175
Тип контактів - 2 піни, Кабелі
Тип АКБ - Li-ion (літій полімерний)
Номінальна напруга батареї / Rated Voltage, V - 3.7
Номінальний запасений заряд / Rated Capacity, mAh - 250
Розміри: 3 мм * 23 мм * 23 мм
Артикул 032323P
id mma-00022398
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальний |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Тип роз'єму | 2-pin |
| Стан | Новий |
| Маркування акумулятора | 032323P |
| Артикул виробника | 032323P |
| Код постачальника | |
| Код постачальника | 00022398 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


