
Паяльна ванна Zhongdi ZD-70504 діаметром 36мм 100W до 480 градусів
780 ₴
- В наявності
- Код: 53821
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паяльна ванна Zhongdi ZD-70504, 36мм, 100W, 200…480°C, 220V
Паяльна ванна Zhongdi ZD-70504 призначена для плавлення припою і подальшого лудіння проводів і елементів мікросхем. Дана паяльна ванна підходить для роботи як з олов'яно-свинцевими, так і безсвинцевої припоями. Оснащена регулюванням температури в діапазоні від + 200 ° C + 480 ° C. Нагрівання здійснюється за допомогою ніхромового нагрівача.
Технічні характеристики паяльної ванни Zhongdi ZD-70504
- Потужність: 100 Вт
- Місткість припою: 0,4 кг
- Діаметр ванни (тигля): 36 мм
- Діапазон температур: +200 ... + 480 ° C
- Напруга живлення: 220 В
Артикул ZD-70504
id tc-13-0411
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Вага припою, не більше | 400 г |
| Форма тигля | Циліндрична |
| Мінімальна робоча температура | 200 град. |
| Максимальна робоча температура | 480 град. |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр ванни | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Основні | |
| Напруга живлення | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴








