
Миша комп'ютерна бездротова оптична Grand g211
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 53822
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Миша комп'ютерна G211 бездротова оптична
Комп'ютерна бездротова USB миша G-211 має стильний дизайн та зручну ергономічну форму. Рука зручно розташовується на мишці і не втомлюється під час роботи чи гри. Мишка має дві основні і дві бічні кнопки, колесо прокручування.
Комп'ютерна бездротова USB миша легко підключається до комп'ютера або ноутбука, адже визначається автоматично. Працює мишка від двох батарейок типу ААА, яких вистачить на біліше ніж два місяці роботи, адже мишка має низьке споживання.
Така мишка може стати стильним та оригінальним подарунком, її відрізняє не тільки відмінна якість, але й якісна та красива упаковка. Така миша не тільки виконуватиме свої функції, але й приноситиме задоволення її власнику.
Характеристики бездротової USB миші:
• Тип датчика: оптичний;
• Бездротова технологія: 2.4 GHz;
• Кількість кнопок: 2 + коліщатко
• Частота роботи: 2402-2480 МГц;
• Чутливість DPI: 800/1600/2400/3200
• Дальність: до 10 м;
• Живлення: 2 ААА батарейки (не йдуть у комплекті);
• Plug &Play (не потребує встановлення драйвера);
• Кнопка увімкнення/вимкнення живлення мишки;
• Розмір: 105 х 70 х 40 мм
id pt-2022
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3200 dpi |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейки AA/AAA |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 5 |
- Ціна: 220 ₴





