-13%

Фотокамера моментального друку Fujifilm Instax Mini 99 (16823519) чорна
12 900 ₴
11 239 ₴
- В наявності
- Код: 53835
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujifilm |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Тип фотоапарату | Компактний |
| Світлочутливість (ISO) | 800 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Носій інформації | Фотобумага |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 103.5 мм |
| Висота | 117.5 мм |
| Товщина | 60 мм |
| Вага | 340 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 239 ₴











