
Вентилятор підлоговий розумний Xiaomi Smart Standing Air Circulation Fan (BPLDS11DM)
4 999 ₴
- В наявності
- Код: 78126
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Вентилятор підлоговий Smart Standing Fan BPLDS11DM з Wi-Fi (керуванням зі смартфона)
Оригінальна форма та конструкція лопатей вентилятора створює рух повітря, який точно імітує приємне та природне дихання легкого вітерця.
На мінімальній швидкості вентилятор працює практично безшумно: він не завадить вам відпочити та розслабитися, відчуваючи приємне дихання свіжого вітерця на шкірі.
Вентилятор Xiaomi Smart Standing Air Circulation Fan – це сучасний вентилятор для підлоги з потужним потоком повітря 1440 м³/год, що забезпечує ефективне охолодження приміщення в лічені хвилини.
Завдяки 3D осциляції (120° горизонтально та 100° вертикально) він рівномірно розподіляє повітря у кожному куточку кімнати.
Пристрій має безщітковий інверторний двигун, що дозволяє регулювати швидкість у 100 рівнях, включаючи режим Natural Wind, що імітує природні подихи вітру.
|
Конструкція — Осьова (лопаті)
Тип: Підлоговий циркуляційний вентилятор.
Назва - Xiaomi Smart Standing Air Circulation Fan Електричний вентилятор
Рівень шуму - ≤61 дБ(A)
|
глобальна версія з європейською вилкою - (глобальна / європейська версія) — BHR9850GB
Альтернативні артикули BHR9849EU / BPLDS11DM
id ci-1190591
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 120 град. |
| Рівень шуму | 28.6 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування швидкості | Так |
- Ціна: 4 999 ₴






