-11%

Зовнішній акумулятор HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) Білий
1 480 ₴
1 315 ₴
- В наявності
- Код: 154514
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг та зручним дисплеєм, що вказує на рівень заряду. Має USB-C/Micro-USB вхідні порти та подвійний USB 2A вихід.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має матове покриття. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Неймовірних 30 000 мАг ємності портативної батареї забезпечать до 10 повноцінних зарядок. Чудовий варіант для подорожей та для відеомейкерів, яким постійно потрібно заряджати купу девайсів.
Артикул виробника: 6942007642149
id ksm-5070
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 612 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятору | 30000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J144A Hymn |
| Потужність | 12 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 164 × 80 × 32.5 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Колір корпусу | White |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315 ₴




