
Зовнішній акумулятор ACEFAST M17 PD20W/22.5W magnetic fast charging power bank with built-in stand 10000mAh Чорний
1 510 ₴
1 393 ₴
- В наявності
- Код: 154858
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зовнішній акумулятор ACEFAST M17 PD20W/22.5W з магнітною швидкою зарядкою та вбудованою підставкою, 10000 mAh, чорний — це сучасний павербанк, який поєднує в собі функції швидкої зарядки, магнітного кріплення та зручної підставки для вашого пристрою.
MAGSAFE
Цей павербанк підтримує більшість протоколів швидкої зарядки, забезпечуючи ефективне та швидке поповнення енергії ваших пристроїв. Магнітна функція дозволяє надійно закріпити сумісні пристрої для бездротової зарядки, а вбудована підставка забезпечує додаткову зручність під час використання. Оснащений бездротовою зарядкою, сумісною з MagSafe, до 15 W для зручного бездротового передавання енергії
УНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІ
Підтримує швидку зарядку PD 20 W/22,5 W, сумісно з різними пристроями, включно зі смартфонами, планшетами та аксесуарами з низьким енергоспоживанням, як-от Bluetooth-навушники.
ДИЗАЙН
Вбудована підставка дає змогу розміщувати телефон як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні під час заряджання, що ідеально підходить для перегляду відео або відеодзвінків. Завдяки компактному дизайну та багатофункціональності, ACEFAST M17 є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний та зручний зовнішній акумулятор для щоденного використання.
Артикул виробника: 6974316284000
id ksm-25137
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятору | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + PC |
| Модель Power bank | M17 |
| Призначення | Для смартфонів з підтримкою Magsafe |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 101 × 64.5 × 17 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Бездротове |
| Упаковка | Індивідуальна |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 1 393 ₴




