
Портативна бездртова акустика з 2 мікрофонами ACEFAST K5 Max portable wireless speaker 220W караоке система
10 421 ₴
9 560 ₴
- В наявності
- Код: 155029
- +380 (67) 249-48-482ий номер
ACEFAST K5 Max portable wireless speaker Black з двома мікрофонами в комплекті перетворюють будь-яке місце на захоплюючу вечірку. Потужний звук Acefast K5 Max та гучні пронизливі баси заповнять собою навіть великий простір та змусять рухатись всіх без винятку, а світлове шоу в ритмі музики з різними ефектами привертатиме їхні погляди. Миттєво під'єднуйте будь-який пристрій через Bluetooth і відтворюйте свій улюблений плейліст. Ергономічна ручка дозволяє легко брати колонку з собою будь-куди. Вбудований акумулятор забезпечує до 9 годин відтворення.
ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ
− Вбудована різнокольорова підсвітка.
− Велика ємність акумулятора: 6000 мАг.
− До 9 годин роботи від акумулятора.
− Ручка для транспортування.
− Два мікрофони в комплекті.
− Можливість під'єднання пристрою для заряджання.
− Виготовлено зі міцних та якісних матеріалів.
Артикул виробника: 6974316285670
id ksm-35244
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | 2.1 |
| Сумарна потужність звуку | 220 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, Підключення до ПК, Підключення до телевізора |
| Матеріал корпусу | Пластик, Прогумований пластик, Тканина, Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 9 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Тип | 269711 |
| Матеріал | Алюміній + пластик + силікон |
| Потужність | 220 W |
| Комплект постачання | Портативна колонка; 2 мікрофони |
| Інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; TWS |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип харчування | 11692 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Розміри | 393.5 × 208.6 × 366.6 мм |
| Час заряджання | 4 |
| Сабвуфер | Вбудований |
| Модель колонки | K5 Max |
- Ціна: 9 560 ₴




