
Зовнішній акумулятор Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh (Integrated Cable) Tan GL
1 612 ₴
1 609 ₴
- В наявності
- Код: 155090
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh оснащений вбудованим кабелем USB-C і підтримує швидке заряджання потужністю до 33 Вт, що дає змогу швидко заряджати сучасні смартфони та інші пристрої.
КОМПАКТНІСТЬ І ПОРТАТИВНІСТЬ
Завдяки компактним розмірам та вбудованому кабелю, що перетворюється на зручний ремінець, цей акумулятор легко поміщається в руці або кишені, забезпечуючи зручність у повсякденному використанні.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА ТРЬОХ ПРИСТРОЇВ
Оснащений портами USB-C, USB-A і вбудованим кабелем, цей павербанк дає змогу заряджати до трьох пристроїв одночасно, задовольняючи потреби в енергії для смартфонів, планшетів та інших ґаджетів.
БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ
Пристрій забезпечує дев'ять рівнів захисту, включно із захистом від перегрівання, короткого замикання та перенапруги, що гарантує безпеку ваших пристроїв під час заряджання.
Артикул виробника: BHR9333GL
id ksm-35858
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 212 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | USB-A; USB-C; вбудований кабель USB-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятору | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 33 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Вбудований кабель USB Type-C |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 80.9 × 65.9 × 26 мм |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Колір корпусу | Beige |
- Ціна: 1 609 ₴




