
Флеш - накопичувач 2-в-1 Kingston 128GB DataTraveler DuoG2 USB-A + USB-C 3.2 Gen1 DTDEG2/128GB
968 ₴
832 ₴
- В наявності
- Код: 155121
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопичувач Kingston DataTraveler Duo оснащений двома роз'ємами USB для портів USB Type-A та USB Type-C1
для максимальної сумісності.
Інноваційна конструкція з двома ковпачками, які зсуваються, робить накопичувач стильним і зручним, без зайвих деталей, що можуть
загубитися. Завдяки ємності DT Duo 128ГБ - дозволяє легко передавати документи, фотографії, відео, музику та інші дані між пристроями
з USB-A та USB-C. Накопичувач забезпечений п'ятирічною обмеженою гарантією, безкоштовною технічною підтримкою та легендарною
надійністю Kingston
- Роз’єми USB-A та USB-C
- Інноваційний дизайн із двома зсувними ковпачками
ДВА РОЗ’ЄМИ — МАКСИМАЛЬНА СУМІСНІСТЬ
Накопичувач Kingston DataTraveler Duo оснащений двома роз'ємами USB для портів USB Type-A та USB Type-C для максимальної сумісності з різними пристроями: ноутбуками, ПК і мобільними пристроями і може служити додатковим обсягом пам'яті.
НАДІЙНА КОНСТРУКЦІЯ ТА ЄМНІСТЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАДАЧ
Інноваційна конструкція з двома ковпачками, які зсуваються, робить накопичувач стильним і практичним — без зайвих деталей, що можуть загубитися. Завдяки ємності 128 GB DT Duo легко переносить документи, фотографії, відео, музику та інші дані між пристроями з USB-A та USB-C.
ГАРАНТІЯ ТА ПІДТРИМКА
Накопичувач забезпечений п’ятирічною обмеженою гарантією, безкоштовною технічною підтримкою та легендарною надійністю Kingston.
Артикул виробника: DTDEG2/128GB
id ksm-36177
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | Тайвань |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Швидкість зчитування | 110 Мб/сек |
| Швидкість запису | 20 Мб/сек |
| Особливості | Висувний роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Green-Black |
| Гарантійний термін | 60 |
| Вага | 10 г |
| Тип корпусу | Слайдер |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Розміри | 64 × 21.2 × 10.4 мм |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Додаткові характеристики | USB/Type-C |
| Модель флеш-накопичувача | DataTraveler Duo G2 |
- Ціна: 832 ₴




