
Бездротовий зарядний пристрій WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless Білий
424 ₴
- В наявності
- Код: 155174
- +380 (67) 249-48-482ий номер
WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White ─ це компактний бездротовий зарядний пристрій з тонким корпусом та унікальним дизайном для бездротової зарядки смартфонів та навушників. Даний девайс дозволяє заряджати будь-який смартфон та навушники, в яких є підтримка бездротової зарядки Qi.
Пристрій забезпечить максимально ефективну зарядку за мінімальний час ─ максимальна вихідна потужність заряду становить до 15 Вт.
Унікальний стиль ─ корпус із спеціального сплаву алюмінію, що додає пристрою ще більше вишуканості ─ дана модель чудово виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. На нижній стороні є протиковзкі ніжки.
Щоб на виході WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White видавала 15 Вт, необхідно використовувати зарядний адаптер із підтримкою Quick Charge 3.0 та потужністю 18Вт і вище.
Артикул виробника: 6976195091595
id ksm-36335
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41 г |
| Вихідна потужність | 15 W |
| Вхідна напруга та струм | 5V=2A; 9V=2A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Wi-W009 |
| Особливості | Бездротова зарядка потужністю 15 W |
| Тип | Бездротовий зарядний пристрій |
| Тип БЗП | Для одного прибуду |
| Тип роз'єму | Type-C |
- Ціна: 424 ₴




