-18%

Універсальна мобільна батарея HOCO Sabio fully compatible power bank with 3 cables J132B 30000mAh |1USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC|
1 515 ₴
1 247 ₴
- В наявності
- Код: 155491
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO Sabio J132B – це надійний універсальний зовнішній акумулятор великої ємності, що забезпечує стабільне заряджання одночасно кількох пристроїв. Оснащений вбудованими кабелями Lightning, USB-C і USB-A, він стане ідеальним варіантом для подорожей, роботи та повсякденного використання.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 30000mAh (номінальна – 16500mAh)
✔ Вихід:
USB-C: 20W (PD/QC/FCP/AFC)
USB-A: 5V/3A
USB-C кабель: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC)
Lightning кабель: 5V/2.4A
✔ Вхід: USB-C – 18W
✔ Загальний вихід: 5V/2A
✔ Матеріал корпусу: вогнетривкий ABS+PC
✔ Осередок: літій-полімерний
✔ Дисплей: LED-дисплей заряду
✔ Розмір: 152 × 67 × 43 мм
✔ Вага: 650 г
Артикул виробника: 6942007632614
id up-000011187
Артикул виробника: 6942007632614
id up-000011187
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для зарядки | 1USB |
| Ємність | 30000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Combo |
| Колір | Black |
| Показник заряду | LCD Display |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247 ₴



