
Універсальна мобільна батарея HOCO Eminente power bank with IP+C cable Q39 20000mAh |1USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC|
1 276 ₴
- В наявності
- Код: 155505
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УМБ HOCO Eminente Q39 – потужність і надійність у компактному форматі
HOCO Eminente Q39 – це універсальний павербанк із вбудованим кабелем, який забезпечує швидке та стабільне заряджання ваших пристроїв. З ємністю 20000mAh і підтримкою технологій PD і QC, він стане незамінним супутником у подорожах, поїздках або щоденному використанні.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 20000mAh (77Wh)
✔ Номінальна ємність: 11000mAh
✔ Вхід: USB-C або кабель USB-C – 18W
✔ Вихід:
USB-C/USB-C кабель – 20W (PD/QC/FCC/AFC)
USB-A – 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC)
✔ Загальна вихідна потужність: 5V/2A
✔ Дисплей: цифровий дисплей рівня заряду
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус ABS+PC, елементи живлення 21700
✔ Розміри: 104 × 71 × 29.5 мм; вага: 325 г
Артикул виробника: 6942007649094
id up-000011515
Артикул виробника: 6942007649094
id up-000011515
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для зарядки | 1USB |
| Ємність | 20000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Колір | Grey |
| Показник заряду | LCD Display |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴




