-3%

Універсальна мобільна батарея HOCO Original magnetic power bank 5000mAh J160 |1Type-C/1Lightning, 5W/2A|
663 ₴
640 ₴
- В наявності
- Код: 155513
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO Original Magnetic Power Bank J160 – 5000mAh – компактний та надійний портативний акумулятор із підтримкою магнітного кріплення, який дозволяє швидко заряджати смартфони та інші гаджети. Підтримує зарядку через Type-C, Lightning та бездротову зарядку 5W, забезпечуючи зручність та мобільність у будь-яких умовах.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 5000mAh (19.25Wh), номінальна ємність – 2600mAh
✔ Вхід: USB-C / Lightning: 5V/2A
✔ Вихід: USB-C: 5V/2A; бездротова зарядка: 5W; загальний вихід: 5V/2A
✔ Індикатор: LED-світло показує рівень заряду батареї
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус PC + літій-полімерний акумулятор
✔ Розмір: 100 × 66 × 14 мм
✔ Вага: 125 г
Артикул виробника: 6942007664080
id up-000012084
Артикул виробника: 6942007664080
id up-000012084
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 5000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Зарядка за технологією QI | Є |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Колір | Grey |
| Показник заряду | LED індикатор |
| Потужність (W) | 5W |
| Сила струму (А) | 2A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴



