-3%

Універсальна мобільна батарея HOCO Original PD magnetic power bank 10000mAh J160A |1Type-C/1Lightning, 20W/3A, PD/QC|
888 ₴
860 ₴
- В наявності
- Код: 155514
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO Original PD Magnetic Power Bank J160A – 10000mAh – потужний портативний акумулятор із підтримкою PD/QC зарядки та магнітного кріплення, який забезпечує швидку та безпечну зарядку смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Підтримує Type-C, Lightning та бездротову зарядку, включно з MagSafe для iPhone.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 10000mAh (38.5Wh), номінальна ємність – 5800mAh
✔ Вхід: USB-C / Lightning: 18W
✔ Вихід: USB-C: 20W (PD/QC/FCC/AFC); бездротова зарядка: 5W/7.5W/10W/15W (MagSafe 7.5W); загальний вихід: 5V/2A
✔ Індикатор: LED-світло показує рівень заряду батареї
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус PC + літій-полімерний акумулятор
✔ Розмір: 101 × 66 × 19 мм
✔ Вага: 195 г
Артикул виробника: 6942007664097
id up-000012085
Артикул виробника: 6942007664097
id up-000012085
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 10000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Зарядка за технологією QI | Є |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Колір | Grey |
| Показник заряду | LED індикатор |
| Потужність (W) | 20W |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴



