-17%

Універсальна мобільна батарея HOCO Power PD fully compatible power bank with lighting 80000mAh J161 |2USB/2Type-C, 20W/3A, PD/QC|
2 804 ₴
2 326 ₴
- В наявності
- Код: 155516
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO Power PD Fully Compatible Power Bank J161 – 80000mAh – високопродуктивний портативний акумулятор із підтримкою PD/QC зарядки, що забезпечує швидку зарядку декількох пристроїв одночасно. Оснащений Type-C та USB-A портами, цифровим LED-дисплеєм, ліхтариком і зручною ручкою для перенесення.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 80000mAh (296Wh), номінальна ємність – 44000mAh
✔ Вхід: USB-C1 / USB-C2: 18W
✔ Вихід: USB-C2: 20W (PD/QC/FCC/AFC); USB-A1/A2: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC); загальний вихід: 5V/2A Max
✔ Індикатор: цифровий LED-дисплей рівня заряду батареї
✔ Додатково: ліхтарик, зручна ручка для перенесення
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус ABS+PC + літій-полімерний акумулятор
✔ Розмір: 139 × 143 × 65 мм
✔ Вага: 1730 г
Артикул виробника: 6942007663625
id up-000012087
Артикул виробника: 6942007663625
id up-000012087
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для зарядки | 2USB |
| Ємність | 80000mAh |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Micro USB |
| Колір | Black |
| Показник заряду | LCD Display |
| Потужність (W) | 20W |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 326 ₴



