
Смартфон AGM H MAX 8/256GB акб 10000 мАг чорний
7 999 ₴
- В наявності
- Код: 78132
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Смартфон AGM H Max 8/256GB Black
AGM H Max — це справжній витвір техніки, створений для максимального захисту та надійності в найскладніших умовах.
Він відповідає суворим стандартам IP68, IP69K і MIL-STD-810H, що робить його майже невразним до води, пилу, екстремальних температур і падінь. Цей смартфон продовжує будь-які виклики природи, залишаючись надійним супутником, готовим до всього.
Попри свою захищеність, AGM H Max має продуманий дизайн, що забезпечує легкість і зручність у використанні. Інженерам вдалося поєднати міцність із комфортом: смартфон надійно лежить у руці, зберігаючи тонкість і компактність. H Max — це потужність і стиль в одному корпусі, що не вимагає жодних компромісів. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає функціональність і витривалість у будь-якій ситуації.
Смартфон обладнаний 6.56-дюймовим HD+ дисплеєм із частотою оновлення 90 Гц, що забезпечує плавне та реалістичне зображення кожного зображення, відео або тексту. Завдяки яскравості понад 400 ніт екран залишається читаним навіть під яскравим сонцем, надаючи чіткості та насиченості в будь-яких умовах. Цей дисплей додає відчуття справжньої присутності та дає змогу насолоджуватися якісним зображенням будь-де.
Під міцним корпусом AGM H Max розміщений потужний восьмиядерний процесор, разом із 8 ГБ оперативної пам'яті забезпечує швидкість і плавність роботи навіть під час запуску декількох програм одночасно або під час гри. Обсяг вбудованої пам'яті становить 256ГБ, чого досить для зберігання всіх важливих файлів, фотографій і програм. Завдяки новітній версії Android 14, AGM H Max гарантує сучасний і безпечний досвід використання, даючи змогу вам насолоджуватися всіма перевагами цього захищеного смартфона в будь-яких умовах.
Зробіть ваші світлини захопливими з 13-мегапіксельною основною камерою AGM H Max, що дає змогу знімати найяскравіші моменти з чіткими деталями. Для знімання великим планом використовуйте 2-мегапіксельну макрокамеру, що відкриває цілий світ дрібних деталей. А завдяки 5-мегапіксельній фронтальній камері ваші селфі матимуть чудовий вигляд з будь-якого ракурсу. З AGM H Max кожен кадр стає історією, яку хочеться зберегти!
Завдяки потужній батареї на 10000 мА·год новий рівень автономності став реальністю! Забудьте про постійний пошук розетки та хвилювання, коли заряд знижується. Тепер ви надійно забезпечені енергією на кілька днів, незалежно від обставин. Відгуки користувачів говорять самі за себе: Батарея дійсно потужна та Телефон справляє враження якісного пристрою. З H Max ви завжди на зв'язку навіть у найвіддаленіших куточках, залишаючи вас на зв'язку з будинком і роботою.
AGM H Max з підтримкою NFC дає змогу здійснювати безконтактні платежі легко та швидко одним дотиком, а функція OTG перетворює його на павербанк для підзаряджання інших пристроїв на будь-який момент. пам'яті одночасно. AGM H Max набув популярності серед користувачів, які шукають у смартфоні більше, ніж просто зв'язок Це справжній універсальний інструмент, що надає свободу, надихає і витримує найсуворіші випробування, даруючи впевненість залишатися на зв'язку де завгодно та в будь-який час.
id doro-0110 pzp-8714 demp-11217360
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 2G, 3G , 3G (UMTS), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA), GPRS, GSM, 2G (GSM), GPRS |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній, Скло, Метал, Гума, Метал і пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Бездротові технології | NFC |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.56 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, Wi-Fi Direct, USB Type-C, Wi-Fi Hotspot |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | DC-HSDPA, GPRS, EDGE, HSCSD, HSDPA, HSUPA, email POP/SMTP, HTML, HSPA+, HSPA, LTE |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | AAC, AMR, MIDI, WMA, MP3, WAV, Apple Lossless, FLAC, HE-AAC, Audible, AIFF |
| Формати відео | 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263, VC-1, VP8, DivX, Xvid, AVC/H. 264, RV, Flash Video, HEVC, MKV, WMV, MOV, M-JPEG, MPEG, DivX3.11 |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосова пошта, Голосове управління |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Java-додатки | Так |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Режим захисту зору, Геомагнітний датчик, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172.55 мм |
| Ширина | 79.6 мм |
| Товщина | 15.65 мм |
| Вага | 324 г |
- Ціна: 7 999 ₴









