Телефон кнопковий HMD 100 TA-1753 DS Grey
HMD 100
Життя не повинно бути складним. HMD 100 — це надійний щоденний пристрій, який дозволить вам залишатися на зв’язку, надсилати дзвінки та текстові повідомлення, а також працюватиме в режимі очікування до 7 днів, і все це в стильному дизайні. Бо іноді менше — це більше.
Розмови цілими днями
Коли справа доходить до найнеобхіднішого, надійність – це понад усе. Завдяки акумулятору ємністю 800 мАг, що забезпечує до 7 днів роботи в режимі очікування, HMD 100 забезпечує зв’язок під час найважливіших дзвінків та текстових повідомлень.
Створено для тривалого використання
HMD 100 має міцну раму, яка витримує щоденні удари та знос. Міцний та надійний, він створений для забезпечення надійної роботи день у день.
Без дурниць. Тільки найнеобхідніше.
HMD 100 створений для людей, які хочуть, щоб базові функції були виконані правильно. Дзвінки, текстові повідомлення, бездротовий FM, бездротове сполучення та потужний ліхтарик — нічого більше, нічого менше. Це ідеальний телефон для тих, хто цінує просте та практичне підключення за чудовою ціною.
Вражаючий вигляд
Іноді менше – це більше. Чіткі лінії, сучасна форма та зручне тримання надають HMD 100 стилю, який виділяється без зайвих зусиль.
id pyl-0221
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Mini SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роз'єми | micro USB, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Оснащення | Ліхтарик, FM-радіо, Будильник |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | QVGA |
| Діагональ екрану | 1.77 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 1 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114.3 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Вага | 73 г |
- Ціна: 950 ₴








